Nasza flota

Hyundai I20

Nasz Hyundai i20 jest z nami od 2020 roku i jest trzecią generacją i20 znanego od lat samochodu do szkolenia i egzaminowania w Rzeszowie.  Posiadamy tą samą wersją, którą posiada WORD Rzeszów do przeprowadzania egzaminów.  Obecna wersja przeszła obszerną metamorfozę w stosunku do poprzednika, adaptując bardziej awangardową i futurystyczną stylistykę. Ostro zarysowane, agresywnie ukształtowane reflektory tworzą jedną linię z atrapą chłodnicy, opadając ku dołowi.  

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa mają na celu ochronę wszystkich na ulicach: Ciebie, Twoich współpasażerów, innych kierowców, a także pieszych i rowerzystów.

Dacia Spring

Nasza Dacia Spring jest z nami od niedawna. Jest to nowy zakup w celu poszerzenia działalności o szkolenia samochodem na automacie. Jesteśmy jedną z pierwszych szkół w Rzeszowie, która wprowadza do floty pojazdy elektryczne zgodnie z trendami europejskimi. Premiera w Polsce miała miejsce w kwietniu 2021 roku. Za napęd pojazdu odpowiada silnik elektryczny o mocy 44 koni mechanicznych. 

Dacia SPRING umiejętnie łączy zwinność samochodu miejskiego z solidnością SUV-a. Wyposażenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci komfort i maksymalną funkcjonalność. 

Zaletami kursu naszą Dacią jest brak sprzęgła, co za tym idzie, lewa noga jest niepotrzebna, nie musimy się martwić, że samochód nam zgaśnie albo stoczy się na skrzyżowaniu, brak drążka zmiany biegów, w samochodzie elektrycznym nie ma przekładni, więc mamy do dyspozycji pokrętło z położeniem do przodu(D) oraz do tyłu(R), ustawiamy raz i nie musimy przejmować się zmianą biegów,kurs oraz egzamin jest mniej stresujący, gdyż skupiamy się głównie na kierowaniu, a nie na mechanicznej części prowadzenia pojazdu.

Egzamin zdajemy tym samym samochodem, którym się uczuliśmy. Pojazd podstawiany jest na egzaminy w WORD Rzeszów.