Kurs standardowy

Kurs standardowy – 2800/2650 zł obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne z zakresu prawa o ruchu drogowym oraz pierwszej pomocy medycznej, 
  • 30+1*h szkolenia praktycznego, 
  • egzamin wewnętrzny,

*Od 1 stycznia 2024 dodatkowa 1h(dla chętnych) jazdy samochodem elektrycznym!

W czasie kursu poza poznaniem wszystkich zadań i zasad, które obowiązują na egzaminie, kursant zapozna się z zasadami jazdy po trasach wysokich prędkości w tym drogach ekspresowych i autostradach.

W cenie kursu istnieje możliwość półgodzinnej jazdy po placu WORD.

Warunkiem rozpoczęcia kursu standardowego jest ukończenie 17 lat i 9 miesięcy.

Możliwość płatności ratalnej:

  • opłata rezerwacyjna – 200 zł, płatna przy zapisie,
  • I rata – 1200 zł, płatna przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego,
  • II rata – 1400/1250 zł, płatna w połowie zajęć praktycznych.

Ewentualne koszty poza kursem:

  • jedna godzina jazdy dodatkowej – 90 zł,

Kurs na prawo jazdy Rzeszów – o czym warto wiedzieć przed rozpoczęciem?

Większość młodych ludzi marzy o posiadaniu prawa jazdy. Często to marzenie szybko zmienia się w działanie. Wystarczy tylko zapisać się na odpowiedni kurs. Już po kilku miesiącach można trzymać w ręku wymarzony dokument, o ile oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Kurs prawa jazdy Rzeszów

Kurs prawa jazdy można rozpocząć już przed 18 urodzinami. Nie oznacza to jednak, że osoba niepełnoletnia otrzyma dokument. Wiele młodych osób chce rozpocząć kurs jak najszybciej. Jest to w pełni zrozumiałe. Posiadanie prawa jazdy jest pewnego rodzaju symbolem dorosłości. Może rodzice chcą zasponsorować komuś pierwszy samochód na 18 urodziny.

Samo posiadanie prawa jazdy na pewno nie czyni z nikogo dobrego kierowcy. Nie oznacza to jednak, że można nie przykładać się do kursu. Wręcz przeciwnie. Każdy kursant powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, aby z wszystkich lekcji skorzystać na 100%. Powinien starać się przyswoić całą teorię ze zrozumieniem. Powinien też maksymalnie wykorzystać wszystkie lekcje teoretyczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości powinien pytać instruktora i czekać na zrozumiałe wyjaśnienie. To bardzo ważne, aby nie tylko znać na pamięć przepisy ruchu drogowego, ale przede wszystkim umieć zastosować je w praktyce.

Oczywiście nikt nie rodzi się doskonałym kierowcą. Tego typu umiejętności trzeba zdobyć w praktyce. Nie zaszkodzi jednak ogrom pokory. Kurs prawa jazdy Rzeszów to przede wszystkim instruktorzy z dobrym nastawieniem do kursantów. Każdy kursant to indywidualność i trzeba do niego właściwie podejść. Odpowiednie podejście do kursanta może być tajną bronią instruktora. Na pewno inaczej podchodzi się do dorosłego mężczyzny, a inaczej do młodej dziewczyny.

Pokonać lęki i ograniczenia – kurs na prawo jazdy Rzeszów

Każdy człowiek ma też swoje lęki i ograniczenia. Niektórzy bardzo boją się wsiąść za kółko. Wtedy instruktor musi być pierwszym psychologiem i zorientować się, czy to zwykły niegroźny strach, czy też coś więcej, o czym trzeba będzie porozmawiać z lekarzem. Kurs na prawo jazdy Rzeszów absolwenci wspominają z uśmiechem na twarzy. Oczywiście po samym kursie nigdy nie stanie się znakomitym kierowcą. Jednak nie bez powodu mówi się o tym, że na rynku są lepsze i gorsze szkoły. Te lepsze szkoły nie tylko przygotowują do zdania egzaminu z pozytywnym wynikiem. Te lepiej oceniane szkoły również przygotowują do rzeczywistych sytuacji na drodze i sprawiają, że absolwent potrafi później zachować trzeźwy umysł. Dlatego warto wybrać OSK Kierunkowskaz Rzeszów.

Kurs na prawo jazdy Rzeszów

Najważniejsze jest, aby młody człowiek albo inaczej, świeży kierowca, zdawał sobie sprawę z odpowiedzialności, jak na nim ciąży, kiedy wsiada za kółko. Nie chodzi o budowanie lęki, ale o trzeźwą ocenę sytuacji na drodze. Chodzi o podchodzenie z pokorą do jazdy i unikanie najczęstszych grzechów ciężkich kierowcy. Chyba każdy, kto jeździ chociaż okazjonalnie, jest w stanie takie grzechy wymienić. Kurs na prawo jazdy Rzeszów pomaga później unikać grzechów kierowców. Kierowcy mają sporo na sumienie. Wyprzedzanie na trzeciego, tak zwane siedzenie na zderzaku, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, a przede wszystkim przekraczanie dozwolonej prędkości. To tylko niektóre błędy i winy tych, którzy wsiadają za kółko. W wielu przypadkach nie ma nawet cienia refleksji i przemyślenia. Niestety, to może bardzo źle się skończyć.

Pozytywne opinie absolwentów – Kurs prawa jazdy w Rzeszowie

Kurs prawa jazdy Rzeszów to godziny teorii i praktyki, z których na pewno warto skorzystać. Każdy kursant, który zdecyduje się na taki kurs, na pewno nie będzie tego żałował. Zarówno teoria, jak i też praktyka, prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy jazdy będą odbywały się latem, czy też zimą, to kursant będzie mógł wiele się nauczyć. Instruktor przeprowadzi kursanta przez najważniejsze sytuacje na drodze. Kurs prawa jazdy Rzeszów to po prostu dobry kurs. Zawsze kiedy trzeba zainwestować większą ilość pieniędzy, zdecydowanie warto sprawdzić towar albo usługodawcę. W tym przypadku trzeba sprawdzić szkołę nauki jazdy. Można zapytać o opinie absolwentów. Kurs na prawo jazdy Rzeszów w OSK Kierunkowskaz Rzeszów ma wiele pozytywnych ocen, dzięki doświadczonym instruktorom.