Kurs przyśpieszony - 2-3 tygodnie

Kurs przyśpieszony –  ukończysz ten kurs w 2-3 tygodnie! – 3200/3050 zł obejmuje:

Tylko w formie eksternistycznej! 

 • Materiały szkoleniowe(wykłady, egzaminy próbne),
 • Wykład z pierwszej pomocy medycznej,
 • 30+1*h szkolenia praktycznego, 
 • egzamin wewnętrzny,
*Od 1 stycznia 2024 dodatkowa 1h(dla chętnych) jazdy samochodem elektrycznym!
 

Krok po kroku jak zapisać się na kurs przyśpieszony eksternistyczny:

 1. Zapisać się w naszej szkole przez formularz: https://kierunkowskaz-rzeszow.pl/zapisz-sie-na-kurs/ lub telefonicznie,
 2. Odebrać materiały szkoleniowe oraz podpisać umowę w biurze,
 3. Udać się na badania lekarskie i wyrobić Profil Kandydata na Kierowe(PKK)
 4. Po samodzielnym opanowaniu teorii, zgłosić się do WORD z PKK w celu zdania państwowego egzaminu teoretycznego,
 5. Po zdaniu egzaminu, należy skontaktować się z nami telefonicznie w celu umówienie zajęć praktycznych.

W czasie kursu poza poznaniem wszystkich zadań i zasad, które obowiązują na egzaminie, kursant zapozna się z zasadami jazdy po trasach wysokich prędkości w tym drogach ekspresowych i autostradach.

W cenie kursu istnieje możliwość półgodzinnej jazdy po placu WORD.

Możliwość płatności ratalnej:

 • opłata rezerwacyjna – 200 zł, płatna przy zapisie,
 • I rata – 1200 zł, płatna przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego,
 • II rata – 1800/1650 zł, płatna w połowie zajęć praktycznych.

Kurs Przyśpieszony na automacie to koszt: 3150 zł dla uczniów i studentów i 3250 zł dla pozostałych.

Ewentualne koszty poza kursem:

 • jedna godzina jazdy dodatkowej – 90 zł,

Przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów – ekspresowy sposób na odbycie kursu

Kto podjął się nauki jazdy samochodem, aby w konsekwencji otrzymać również odpowiednie uprawnienia, ten wie, ile to pochłonęło wolnego czasu. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne to bardzo dużo godzin, które kursant spędza w ławce lub w części praktycznej w samochodzie na ulicy i placu manewrowym. Czasami rozciąga się to nawet na kilka miesięcy.

Przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów – sposób na ekspresowe prawo jazdy

Coraz więcej ośrodków szkolenia kierowców wychodzi z propozycją, skrócenia całego kursu proponując kurs przyspieszony na prawo jazdy. Ma to niewątpliwe swoje zalety i jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które nie dysponują nadmiarem wolnego czasu. Praca w różnym wymiarze, studia, nauka, a często także duża odległość od miejsca, gdzie odbywają się szkolenia, to dla niektórych bardzo duże przeszkody, które praktycznie uniemożliwiają podjęcie i ukończenie pomyślnie całego kursu. Dlatego zdarza się, że takie osoby decydują się na kurs podczas urlopu lub ferii. Przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów daje taką możliwość i coraz więcej osób decyduje się na taki sposób przygotowania do nauki i w konsekwencji zdawania egzaminu na prawo jazdy.

Czym charakteryzuje się kurs przyspieszony na prawo jazdy?

Jeśli ktoś myśli, że taki rodzaj szkolenia zwalnia z części zajęć teoretycznych czy praktycznych, to oczywiście jest w błędzie. Każdy kursant ma do odbycia tę samą ilość godzin z teorii i praktyki, ale przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów różni się od tradycyjnego tym, że jest on znaczniej bardziej skondensowany i ściśnięty. Zamiast więc mieć zajęcia z teorii raz lub dwa razy w tygodniu, odbywają się one nawet codziennie od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu kurs zdecydowanie przyspiesza i można uporać się z nim znacznie szybciej niż z tym o tradycyjnej formie. Zdarza się również tak, że szkolenia z teorii mogą być bardziej elastyczne i dostosowane pod konkretną grupę. Niemniej materiał na jednym i drugim kursie musi być opanowany w takim samym stopniu, a to oczywiście zostaje z czasem zweryfikowane na egzaminie.

Kurs przyspieszony na prawo jazdy pozwala zdecydowanie szybciej uporać się z teorią. Możliwe jest to do załatwienia właśnie w czasie ferii czy niedługiego urlopu. Tym samym kursant wcześniej przechodzi do praktycznej nauki jazdy na placu manewrowym i ulicy. Przyspieszone kursy zazwyczaj niewiele różnią się między sobą i są one dostępne już w większości ośrodków w tym OSK Kierunkowskaz Rzeszów. Ich wadą może być to, że są nieco droższe od tradycyjnych kursów, ale za to możemy ukończyć cały kurs już w 4 tygodnie.