Kurs przyśpieszony - 4 tygodnie

Kurs przyśpieszony –  ukończysz ten kurs w 4 tygodnie! – 2600/2500 zł obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne z zakresu prawa o ruchu drogowym oraz pierwszej pomocy medycznej, 
  • 30h szkolenia praktycznego,
  • egzamin wewnętrzny,

W czasie kursu poza poznaniem wszystkich zadań i zasad, które obowiązują na egzaminie, kursant zapozna się z zasadami jazdy po trasach wysokich prędkości w tym drogach ekspresowych i autostradach.

W cenie kursu istnieje możliwość półgodzinnej jazdy po placu WORD.

Warunkiem rozpoczęcia kursu standardowego jest ukończenie 17 lat i 9 miesięcy.

Możliwość płatności ratalnej:

  • opłata rezerwacyjna – 200 zł, płatna przy zapisie,
  • I rata – 900 zł, płatna przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego,
  • II rata – 1400/1500 zł, płatna w połowie zajęć praktycznych.

Ewentualne koszty poza kursem:

  • jedna godzina jazdy dodatkowej – 70 zł,

Przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów – ekspresowy sposób na odbycie kursu

Kto podjął się nauki jazdy samochodem, aby w konsekwencji otrzymać również odpowiednie uprawnienia, ten wie, ile to pochłonęło wolnego czasu. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne to bardzo dużo godzin, które kursant spędza w ławce lub w części praktycznej w samochodzie na ulicy i placu manewrowym. Czasami rozciąga się to nawet na kilka miesięcy.

Przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów – sposób na ekspresowe prawo jazdy

Coraz więcej ośrodków szkolenia kierowców wychodzi z propozycją, skrócenia całego kursu proponując kurs przyspieszony na prawo jazdy. Ma to niewątpliwe swoje zalety i jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które nie dysponują nadmiarem wolnego czasu. Praca w różnym wymiarze, studia, nauka, a często także duża odległość od miejsca, gdzie odbywają się szkolenia, to dla niektórych bardzo duże przeszkody, które praktycznie uniemożliwiają podjęcie i ukończenie pomyślnie całego kursu. Dlatego zdarza się, że takie osoby decydują się na kurs podczas urlopu lub ferii. Przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów daje taką możliwość i coraz więcej osób decyduje się na taki sposób przygotowania do nauki i w konsekwencji zdawania egzaminu na prawo jazdy.

Czym charakteryzuje się kurs przyspieszony na prawo jazdy?

Jeśli ktoś myśli, że taki rodzaj szkolenia zwalnia z części zajęć teoretycznych czy praktycznych, to oczywiście jest w błędzie. Każdy kursant ma do odbycia tę samą ilość godzin z teorii i praktyki, ale przyspieszony kurs prawa jazdy Rzeszów różni się od tradycyjnego tym, że jest on znaczniej bardziej skondensowany i ściśnięty. Zamiast więc mieć zajęcia z teorii raz lub dwa razy w tygodniu, odbywają się one nawet codziennie od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu kurs zdecydowanie przyspiesza i można uporać się z nim znacznie szybciej niż z tym o tradycyjnej formie. Zdarza się również tak, że szkolenia z teorii mogą być bardziej elastyczne i dostosowane pod konkretną grupę. Niemniej materiał na jednym i drugim kursie musi być opanowany w takim samym stopniu, a to oczywiście zostaje z czasem zweryfikowane na egzaminie.

Kurs przyspieszony na prawo jazdy pozwala zdecydowanie szybciej uporać się z teorią. Możliwe jest to do załatwienia właśnie w czasie ferii czy niedługiego urlopu. Tym samym kursant wcześniej przechodzi do praktycznej nauki jazdy na placu manewrowym i ulicy. Przyspieszone kursy zazwyczaj niewiele różnią się między sobą i są one dostępne już w większości ośrodków w tym OSK Kierunkowskaz Rzeszów. Ich wadą może być to, że są nieco droższe od tradycyjnych kursów, ale za to możemy ukończyć cały kurs już w 4 tygodnie.