O nas

Kadra instruktorska oraz wykładowa ma duże doświadczenie w zakresie szkolenia przyszłych kierowców. Świadczą o tym statystyki zdawalności oraz opinie kursantów. Instruktorzy to przede wszystkim pasjonaci bezpieczeństwa ruchu drogowego i motoryzacji. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, dlatego do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy sposób kształcenia do predyspozycji. 

W naszej szkole podstawą jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. U nas liczy się również bezpieczeństwo naszych kursantów, uczymy na sprawdzonych i nowych pojazdach defensywnej techniki jazdy, która pozwala odnaleźć się w każdej drogowej sytuacji.

W czasie kursu poza poznaniem wszystkich zadań i zasad, które obowiązują na egzaminie, kursant zapozna się z zasadami jazdy po trasach wysokich prędkości w tym drogach ekspresowych i autostradach.

Jest nam miło poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do programu „Mistrzowie w drodze” organizowanego przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Grupę LOTOS.

Każdy z naszych kursantów po zdaniu egzaminu ma szanse wygrać nagrodę, którą jest udział w szkoleniu w zakresie doskonalenia techniki jazdy samochodem osobowym, które odbędzie się na terenie wybranego przez Organizatora Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.

Założycielem oraz kierownikiem Ośrodka Szkolenia Kierowców Kierunkowskaz jest Rafał Baran. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy od ponad 6 lat. Prowadzi szkolenia praktyczne oraz wykłady. 

Uzupełnieniem kadry jest wykwalifikowany ratownik medyczny, który prowadzi profesjonalne wykłady z pierwszej pomocy.