O nas

Kadra instruktorska oraz wykładowa ma duże doświadczenie w zakresie szkolenia przyszłych kierowców. Świadczą o tym statystyki zdawalności oraz opinie kursantów. Instruktorzy to przede wszystkim pasjonaci bezpieczeństwa ruchu drogowego i motoryzacji. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, dlatego do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy sposób kształcenia do predyspozycji. 

W naszej szkole podstawą jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Kursant ma przydzielonego jednego instruktora, który dokładnie zna możliwości danego ucznia oraz dostosowuje metody nauczania indywidualnie. U nas liczy się również bezpieczeństwo naszych kursantów, uczymy na sprawdzonych i nowych pojazdach defensywnej techniki jazdy, która pozwala odnaleźć się w każdej drogowej sytuacji.

W naszej ofercie jest również kurs na prawo jazdy kategorii B, który odbywa się samochodem elektrycznym z automatyczną skrzynią biegów! Jako jedni z pierwszych wprowadzamy do naszej floty samochód elektryczny. Zgodnie z obecnymi trendami w Europie i na Świecie wprowadzamy ekologiczne rozwiązania w naszej firmie.

W czasie kursu poza poznaniem wszystkich zadań i zasad, które obowiązują na egzaminie, kursant zapozna się z zasadami jazdy po trasach wysokich prędkości w tym drogach ekspresowych i autostradach.

Uzupełnieniem kadry jest wykwalifikowany ratownik medyczny, który prowadzi profesjonalne wykłady z pierwszej pomocy.

Jest nam miło poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do programu „Mistrzowie w drodze” organizowanego przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Grupę LOTOS.

Każdy z naszych kursantów po zdaniu egzaminu ma szanse wygrać nagrodę, którą jest udział w szkoleniu w zakresie doskonalenia techniki jazdy samochodem osobowym, które odbędzie się na terenie wybranego przez Organizatora Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy.