Cennik

Kurs prawa jazdy kat. B
Kurs Standardowy: 2600, 2450* zł
Kurs na automat 2850, 2700* zł
Kurs Przyśpieszony(2-3 tygodnie): 3000, 2850* zł
Kurs poszerzający z kategorii B1 na B: 1700 zł
Kurs eksternistyczny: 2600, 2450* zł
Dodatkowe godziny jazdy:
Dla naszych kursantów: 85 zł
Dla pozostałych: 95 zł
2 godziny + JAZDA na placu egzaminacyjnym WORD w Rzeszowie 235 zł
Dodatkowe godziny jazdy automatem:
Dla naszych kursantów: 90 zł
Dla pozostałych: 100 zł
2 godziny + JAZDA na placu egzaminacyjnym WORD w Rzeszowie 245 zł
Podstawienie samochodu z automatyczną skrzynia biegów na egzamin 220, 150* zł

Rabaty

Tylko u nas promocja dla honorowych krwiodawców oraz dawców osocza! Do ceny kursu oferujemy 2 godziny jazdy gratis!*

*Promocja dla wszystkich uczniów i studentów! Rabat 100 zł

Promocja dla uczniów III LO i ZSG! Do kursu oferujemy 2 godziny jazdy gratis!* 

Pakiet jazd dodatkowych!  Po wykupieniu ponad 10 godzin jazd oferujemy 10 procent zniżki.

Bon upominkowy: w naszej ofercie posiadamy możliwość wykupienia bonu, vouchera upominkowego na kurs prawa jazdy lub jazdy doszkalające. W celu wykupienia bonu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Możliwość płatności na raty

  • Opłata rezerwacyjna 200 zł przy zapisie,
  • I Rata: 900 zł przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego,
  • II Rata: W połowie zajęć praktycznych.

Kurs prawa jazdy Rzeszów Cena – Jak zrobić kurs prawa jazdy kategorii B?

Trudno dziś sobie wyobrazić życie bez posiadania prawa jazdy. Najczęściej jest ono niezbędne podczas wykonywania pracy zawodowej, ale także znacząco ułatwia życie codzienne. Dzięki umiejętności prowadzenia samochodu osobowego nie jest problemem, dostanie się z punktu A do punktu B. Jak zatem zdobyć uprawnienia do prowadzenia auta?

Kurs prawa jazdy Rzeszów – cena

By mieć możliwość kierowania samochodem osobowym, niezbędne jest zrobienie kurs prawa jazdy Rzeszów cena. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Pierwsza część – teoretyczna, przekazuje uczestnikom kursu wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, budowy samochodu, udzielania pierwszej pomocy oraz innych niezbędnych aspektów, które każdy kierowca powinien mieć opanowane.

Część praktyczna natomiast to część, w której uczestnik kursu uczy się prowadzić samochód, opanowuje podstawowe manewry, takie jak parkowanie czy ruszanie. Część godzin poświęcona jest szkoleniu na placu manewrowym, gdzie kursant ćwiczy manewry w postaci jazdy po łuku, więcej godzin natomiast poświęcone jest jeździe po mieście i nauce panowania nad samochodem.

Podstawowy kurs prawa jazdy trwa zazwyczaj 30 godzin lekcyjnych. W zależności od możliwości i oczekiwań kursantów można dokupić dodatkowe godziny, zwłaszcza przed egzaminem. Obecnie cena za dodatkową godzinę oscyluje w granicach 60 – 100 zł, w zależności od szkoły oraz od tego, czy dana osoba uczestniczyła wcześniej w kursie w tej placówce. Dlatego też kurs prawa jazdy Rzeszów cena jest dość zróżnicowana.

Cena prawo jazdy kat. b

Obecnie na rynku cena prawa jazdy kat b waha się od około 1800 zł do 2400 zł. Rozbieżność ta zależna jest przede wszystkim od renomy i efektywności szkoły jazdy, dlatego też wybierając kurs, warto nie tylko brać pod uwagę cenę prawa jazdy kat b, lecz przede wszystkim zdawalność kursantów danej szkoły na egzaminie w WORD. Warto również zwrócić uwagę na doświadczenie i podejście instruktorów do kursantów. Szkolenie bowiem powinno być przeprowadzane w przyjaznej atmosferze, a instruktor musi wykazywać się dużą cierpliwością i opanowaniem w stosunku do uczestników. Trudno bowiem przyswoić wiedzę w stresującej atmosferze. Takie czynniki wpływają właśnie na wybór odpowiedniej szkoły jazdy.

Kurs prawa jazdy cena

Ze względu na to, że kurs prawa jazdy cena nie jest obecnie niska to doskonały pomysł na prezent z okazji 18. urodzin. Egzamin na prawo jazdy można zdawać po ukończeniu 18. roku życia, więc nie każdego młodego człowieka na to stać, Ponadto istnieje obecnie wiele programów dofinansowania szkolenia, co wiąże się z tym, że kurs prawa jazdy cena nie jest wtedy tak wysoka. W ramach programów dla młodych, a także przebranżowienia, niektóre urzędy pracy oferują obecnie sfinansowanie tego typu kursu, by osoby bezrobotne miały większe szanse na rynku pracy.

Oprócz samego kosztu kursu na prawo jazdy kategorii B, przed przystąpieniem do egzaminu należy się liczyć także z dodatkowymi opłatami, takimi, jaki orzeczenie lekarskie, fotografia, a także sam egzamin – osobno płatny jest egzamin teoretyczny i praktyczny. Ponadto należy zwrócić uwagę na to, że tylko nieliczni zdają egzamin za pierwszym razem. Dlatego też trzeba się liczyć z dodatkową opłatą za egzamin poprawkowy.

A zatem warto zrobić kurs prawa jazdy, ponieważ trudno jest obecnie funkcjonować bez takich umiejętności. Wielu pracodawców wymaga obecnie takich kwalifikacji, dlatego też warto zrobić prawo jazdy jak najwcześniej. Koszt zdobycia uprawnień nie jest tak niski, jednak jest to w zasadzie inwestycja na całe życie.